Kommenteeri

Miks tavaline Eesti mees oma naist naistepäeva puhul just 3,5kg roosidega üllatas?

Mäletate seda, kuidas meie sõbrad Esthike Teamist võtsid oma matkale kaasa Green Bite batoone? Kui ei mäleta, siis siin on sellest väike videomeenutus.

Meie mäletame hästi ja mäletame ka seda, et lubasime EstHike poisse ka edaspidi oma batoonidega toetada. Ja nüüd ongi see edaspidi käes! 

NB! Tulemuste nägemiseks keri lehte allapoole!

Kui eelmisel korral oli batoonide kaasa võtmiseks põhjus pikem matk, kus kõrge toiteväärtusega aga lihtsasti kaasas kantavad batoonid on asendamatud näksid, siis sel korral on põhjus hoopis teistsugune. Nimelt soovib Vitali oma kallist naist naistepäeva puhul üllatada pisut ebatavalise kingiga ja kaalust 5 kilo alla võtta! Ja ega ta ei jää seda kaalukaotust lihtsalt niisama ootama vaid tegutseb.

Kuidas supertoidubatoonidega kaalu kaotada 

Ega keegi veel ei tea, kas eesmärk ka täitub. 5 kilo kaotamiseks on 3 nädalat tegelikult üsna lühike aeg ning katse raames on plaanis välja uurida, kas üks rohkem kui 100 kilo kaaluv mees suudab ilma ekstreemsustesse laskumata sellega hakkama saada.

Kolme nädala jooksul asendab Vitali ühe toidukorra päevas supertoidubatooniga ning lisaks teeb iga päev vähemalt 10 000 sammu. Kumbki ülesanne ei murra konti ning on pea kõikide inimeste igapäevatoimetuste vahel tehtav.  

Kolm nädalat väljakutse algusest saab täis naistepäeval. Hoiame teid Vitali tegemistega kursis ning kui soovite tema enda käest küsida, kuidas tal läheb või omaseltskonnaga värskes õhus mõnusa matka korraldada, siis seda saab teha siin.  

Kes aga samuti väljakutsest osa soovib võtta, siis supertoidubatoone saad tellida siit, samuti leiab hea valiku meie toodetest Prismas, Stockmannis, Taluturul ning Hansagurmees ning Kaubamajas.

Väljakutse kokkuvõte

Päris 5 kilo kolme nädalaga kaotada ei õnnestunud, vaid skoor jäi pidama -3,5 kilo juurde. Kui aus olla, siis tervislik kaalukaotus palju üle kilo nädalas ei peakski ulatuma, seega võib tulemusega igati rahul olla. Kindlasti on väga rahul ka Vitali kallim, kes sai naistepäevaks täpselt kaotatud kaalu koguse ehk 3,5 kg roose!

Mis edasi?
Suurem eesmärk on tegelikult ikka parem tervis, et jõuaks veel rohkem matkata. Lisaks ilusa naistepäevakingituse tegemisele oli Vitali suur eesmärk oma matkade jaoks põlvedele langevat koormust vähendada. Kui seni on koos 16 kilo kaaluva seljakotiga olnud koormuseks nii 122-124kg, siis järgmiseks matkaks loodab ta põlvedele langevat koormust vähemalt 10kg võrra vähendad.
Järgmine matk on plaanitud Hiiumaale 2-8 aprillile. Selleks ajaks on plaan jõuda kaaluga 100 kiloni, päris lõppeesmärgiks on 95 kg, aga nagu öeldud - tark ei torma ja midagi ekstreemsemat plaanis ei ole - ikka üks toidukord päevas Green Bite batooniga asendada ning igapäevaselt vähemalt 10 000 sammu teha. Sellega saab ju tegelikult igaüks hakkama! 

Mis arvad - kui mitu roosi mahub 3,5kg sisse? Tee oma pakkumine meie Facebooki lehel oleva postituse all ning juba 15.03.2021 saab üks õnnelik meilt terve karbi Girl Power batoone kingituseks!

Lisa kommentaar

Email again: