Kommenteeri

Kevadele kergemalt vastu tervislike valikutega

Märts on vähemalt mõtetes kindlasti kevadkuu ning kevad tähendab paljude jaoks seda, et toidu osas proovitakse tervislikumaid valikuid teha. Ega rannahooaeg ju enam kaugel pole! Kuidas aga tervislik toitumine enda jaoks võimalikult lihtsaks teha?

Võime peaaegu mürki võtta, et paljude inimeste uusaastalubaduseks oli tervislikumalt toitumine. 2022. aasta on napilt kaks kuud kestnud ja oleks huvitav teha statistikat, kui paljud selle aja päriselt tervislikud on olnud. Kas sina oled?
Kui vastasid eelmisele küsimusele "ei", siis võimalik, et meil on sinu õigel teel hoidmiseks üks väike nipp välja pakkuda. Nimelt - tee tervislikud valikud enda jaoks lihtsaks! Hoolitse selle eest, et sul oleks kodus alati olemas justnimelt tervislikud ampsud. 
Tihti on nii, et "päris" toidukordadel sööme küll tervislikult, aga vahepalaks ja väga kiiretel päevadel, kui söömiseks polegi aega maha istuda haarame kapist kõike, mida seal leidub - kartulikrõpsud, šokolaad, küpsised, rasvane juust saiaga ja muu taoline. Ja ei - ükski neist toitudest ei ole iseenesest halb, aga kui neid liiga palju süüa, siis ei ole imestada, et rannavorm rohkem palli meenutab.

Oleme saanud oma klientidelt väga palju tagasisidet, et kõrge valgusisaldusega suupisted hoiavad kõhu kauem täis ning neid "kulub" vähem, kui tavalisi snäkke ja maiustusi. Lisaks on Green Bite eesmärk number üks just tervisliku päris toidu pakkumine, seega mingeid kunstlikke magusaineid, maitsetugevdajaid ja muud veidrat meie toodetes lihtsalt ei leidu. 
Samas oleme saanud ka palju tagasisidet, et kuna meie tooteid igas väikses toidupoes (veel) ei müüda, siis paraku haaratakse kiirkorras siiski millegi sellise järele, mis lähemal on.

Proovisime selle mure ära lahendada ja esimese paari kuu kogemuse põhjal võime öelda, et vist õnnestus! Nimelt saab nüüd teha Green Bite toodetele püsitellimuse!

Kuidas see käib?

1. Sina ise valid välja tooted, mida iga kuu saada soovid ning teed tellimuse siin: https://docs.google.com/forms/d/1RvIeKuHvoElSXrwDB4_zAiBi8zxeBfRhknICnn97jCQ/edit
2. Püsitellimusega saad tooted alati 20% soodsamalt ning lisame alati omalt poolt ka väikese kingituse kaasa.
3. Tooted jõuavad justkui iseenesest sulle kõige sobivamasse pakiautomaati.
4. Kui juhtub, et soovid tellimuse katkestada, siis saad seda iga kell teha.

Nii saad garanteerida selle, et kapis ja/või käekotis on alati tervislik valik juba ootamas!

Püsitellimuse saad vormistada siin: https://docs.google.com/forms/d/1RvIeKuHvoElSXrwDB4_zAiBi8zxeBfRhknICnn97jCQ/edit

Lisa kommentaar

Email again: