Kommenteeri

Hitihoiatus - kilgileivad!

Teate ju küll neid toite, mille söömist on lihtsalt võimatu ära lõpetada enne, kui kõik otsas on. Kartulikrõpsud, saiakesed, soolapähklid... meile tundub, et meie kligileivad võib samasse kategooriasse liigitada, aga õnneks on need lisaks ka tervislikud!
NB! Aprilli lõpuni on Kasulikud kilgileivad ning Tšillid kilgileivad 20% tavahinnast soodsamad! Aga kuidas neid krõbinaid kasutada? Võimalusi on palju, aga kui loed allolevat kogemuslugu, siis saad ilmselt aru, et retseptide otsimise peale pole vaja aega raisata, sest need kilgileivad saavad ka ilma retseptita väga kiiresti otsa. Kusjuures, ka Hansagurmee, mille letile kilgileivad esimesena jõudsid müüs esimese partii väga kiiresti maha. 

Toidublogija Kadri avaldas oma blogis Hea Toidu Kodu just ühe kilgileibadega suurepäraselt kokku sobiva lihtsa dipi retsepti. Sellele taimsest headusest lookas taldrikule annavad kligileivad mõnusalt valku juurde moodustades tasakaalustatud toidukorra. Muide, dipis on kasutatud ka meie mandlivõid!
Suupistelaud ei ole aga ainus koht, kus Kadri kilgileibasid kasutada soovitab. Retseptide loomiseni pole ta veel jõudnud, sest kõik kilgileivad on lihtsalt otse kõhtu jõudnud, aga meeles mõlgub nende kasutamine nii salatis, kui supil. 
Juba proovitud retsept on kilgileibade kasutamine cevichele krõmpsu lisamisel.
 

Lisa kommentaar

Email again: