... siis kui teadus ja majandus kokku saavad ...

Ettevõtte sünnilugu: noorema õe Külli teadustöö uurimisobjektiks olid väikesed elusorganismid, mis meenutasid Margele putukaid. Doktoritöö ajal tuli korduvalt jutuks, et peaks majanduse ning teaduse ühendama ning sellest peaks sündima midagi inimsestele kasulikku: “mis neist putukatest ikka niisama uurida, parem kasvatame neid toiduks!” Nii tekkiski idee hakata putukaid inimtoiduks pakkuma. Olles neljandat põlve ettevõtjate perest on Green Bite OÜ asutamine igati loogiline jätk meie mõttele.

Marge Kõllamägi

Marge Kõllamägi – tegevjuht ning ettevõtte asutaja
Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna ning minu karjääri kestel on alati klient olnud fookuses. Väärtused, mida endaga kaasas kannan on kliendikesksus, uuendusmeelsus ning võidan-võidad lahendused. Minu siiras soov on pakkuda meie klientidele kvaliteetset kõrge toiteväärtusega putuktoitu.

Külli Lokko

Külli Lokko (PhD bioloogias)– tehnoloogia ning arendus
Kuigi minu uurimisteemad on valdavalt olnud alusteaduslikud, olen alati otsinud võimalusi keskkonnasäästlike lahenduste rakendamiseks. Putukad ei jäta kedagi külmaks: putukad valguallikana on tõeliselt perspektiivikas!

Võta meiega ühendust!

Green Bite OÜ
Palsami 6, Tartu, 50411
Tel: 53 489 266
e-post: greenbite@greenbite.ee
Registrikood: 14633275